Skiareál Klepáčov

Rychlý kontakt ubytování: +420 732 696 957 ○ Rychlý kontakt sjezdovka: +420 608 476 662

Hospoda na sjezdovce

V lyžařské sezóně je hospoda otevřena pro veřejnost, v ostatním období je objekt k dispozici ke krátkodobému pronájmu např. pro sportovní akce, školení, rodinné srazy, firemní teambuildingy, oslavy apod.

Vnitřní kapacita cca 20 lidí, venkovní posezení pro cca 30 lidí. Bar, výčepní sada typu „žehlička“, chladnička, mikrovlnka apod. jsou k dispozici. Možnost grilování na plynu i na ohništi.

Je možné pronajmout samotnou hospodu nebo celý objekt. V objektu jsou nad hospodou k dispozici dva čtyřlůžkové pokoje, kuchyňka a koupelna s toaletou. V přízemí je další jednolůžkový pokoj s toaletou. Hospoda je 50 m od Chaty na sjezdovce.

Tento objekt je k dispozici na dotaz – telefon  +420 732 696 957 nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Sdělení ke zpracování osobních dat o ubytovaných hostech

Pokoj 1

hospoda na sjezdovce poko 1 1hospoda na sjezdovce poko 1 2hospoda na sjezdovce poko 1 3hospoda na sjezdovce poko 1 4hospoda na sjezdovce poko 1 5hospoda na sjezdovce poko 1 6hospoda na sjezdovce poko 1 7hospoda na sjezdovce poko 1 8

 

Pokoj 2

hospoda na sjezdovce pokoj 2 1hospoda na sjezdovce pokoj 2 2hospoda na sjezdovce pokoj 2 3hospoda na sjezdovce pokoj 2 4hospoda na sjezdovce pokoj 2 5

Bufet

 

hospoda na sjezdovce bufet 1hospoda na sjezdovce bufet 2hospoda na sjezdovce bufet 3hospoda na sjezdovce bufet 4hospoda na sjezdovce bufet 5hospoda na sjezdovce bufet 6hospoda na sjezdovce bufet 7hospoda na sjezdovce bufet 8hospoda na sjezdovce bufet 9

V areálu obce Klepáčov

Horská chata Ztracenka

Pokoje jsou 2-4 lůžkové, sociální zařízení je na poschodí. Ubytovací kapacita je 75 lůžek s možností přistýlek. Nabízíme našim hostům výbornou kuchyni.
ztracenka
www.chata-ztracenka.cz

Horská chata Kamzík

Horská chata Kamzík nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování uprostřed lyžařského střediska Klepáčov v blízkosti lyžařských vleků (dětský vlek hned vedle chatoy). Celková kapacita 45 lůžek + 7 přistýlek v 11 pokojích. Součástí hlavní budovy je pohostinství s barem. Nabízíme převážně českou kuchyni, pro ubytované možnost polo, nebo plné penze. Pokoje standardní, sociální zařízení společné vždy na patře. Vhodné pro pobyty s dětmi.

kamzik
www.chatakamzik.cz

Turistická chata Klepáčov

Kapacita turistické chaty Klepáčov je 24 osob, pokoje jsou plně vybavené. Je zde velká vybavená kuchyně, jídelna a společenská místnost s televizí. Máme také saunu, sportovní místnost se stolním tenisem a venkovní ohniště.
Chata Klepáčov
Turistická chata Klepáčov

Chata KlepáčovChata Klepáčov

Ubytování: 1 ložnice se 2 dvoulůžky, centrální obývací místnost s kuchyňským koutem, krbová místnost, předsíň (zádveří).
Sociální zařízení: V objektu se nachází jedna koupelna (WC, sprcha, umyvadlo) s elektricky ohřívanou vodou.
Vytápění: Centrálně krbovými kamny, umístěnými v kuchyni. Koupelna je vytápěna teplovzdušným ventilátorem.

Chata Klepáčov
Chata Klepáčov

Chata na sjezdovce

Chata na sjezdovce poskytuje celkem 5 samostatných jednotek:

  • Třipokojový apartmán v 2. patře s 12 lůžky, kuchyní a koupelnou
  • Třípokojový apartmán v 1. patře s 12 lůžky a koupelnou
  • Západní apartmán v přízemí s 2 lůžky, kuchyňkou a koupelnou
  • Východní apartmán v přízemí s 2 lůžky, kuchyňkou a koupelnou
  • Dvoulůžkový pokoj v přízemí s koupelnou

Dále je k dispozici společenská místnost, společná kuchyň, sušárna lyžařské obuvi, uzamykatelné lyžařské skříňky, gril a řada dalšího vybavení.

Pro větší skupiny poskytujeme možnost rezervace celé Hospody na sjezdovce. Tuto možnost doporučujeme zejména pro skupiny, které nehodlají dodržovat noční klid po 22:00.

Více informací o ubytování na e-chalupy.cz.

 

Sdělení ke zpracování osobních dat o ubytovaných hostech

 

Přízemí

chata na sjezdovce prizemi 1chata na sjezdovce prizemi 2chata na sjezdovce prizemi 3achata na sjezdovce prizemi 3bchata na sjezdovce prizemi 4chata na sjezdovce prizemi 5achata na sjezdovce prizemi 5bchata na sjezdovce prizemi 6chata na sjezdovce prizemi 7chata na sjezdovce prizemi 8achata na sjezdovce prizemi 8cchata na sjezdovce prizemi 9chata na sjezdovce prizemi 10

1. Patro

chata na sjezdovce 1patro 1chata na sjezdovce 1patro 2chata na sjezdovce 1patro 3chata na sjezdovce 1patro 4chata na sjezdovce 1patro 5chata na sjezdovce 1patro 6chata na sjezdovce 1patro 7

2. Patro

chata na sjezdovce 2patro 1chata na sjezdovce 2patro 2chata na sjezdovce 2patro 3chata na sjezdovce 2patro 4chata na sjezdovce 2patro 5chata na sjezdovce 2patro 6chata na sjezdovce 2patro 7

 

Chata Myslivna

Chata Myslivna poskytuje ubytování ve 20 pokojích s kapacitou 1 až 6 osob. V přízemí chaty se nachází samoobslužná restaurace. Před chatou Myslivna se nacházejí 2 hřiště s možným využitím pro různé sporty – volejbal, nohejbal, tenis, basketbal a další. Dále rekonstruujeme minigolfové hřiště, které bude rovněž k dispozici.

 

Popis jednotlivých pokojů je v rezervačním systému včetně fotografií.

Sdělení ke zpracování osobních dat o ubytovaných hostech

 

1 lůžkový pokoj se sprchou (1L)

1 luzkovy poko 11 luzkovy poko 2

2 lůžkový pokoj se sprchou (2L)

2 luzkovy pokoj12 luzkovy pokoj22 luzkovy pokoj3

3 lůžkový pokoj se sprchou (1L+1P)

3 luzkovy pokoj13 luzkovy pokoj23 luzkovy pokoj3

4 lůžkový pokoj se sprchou (2L+2P)

3 luzkovy pokoj14 luzkovy pokoj24 luzkovy pokoj3

5 lůžkový pokoj se sprchou (3L+1P)

3 luzkovy pokoj14 luzkovy pokoj25 luzkovy pokoj3

6 lůžkový pokoj se sprchou (4L+1P)

3 luzkovy pokoj14 luzkovy pokoj25 luzkovy pokoj3

Ostatní

ostatni1ostatni2ostatni3ostatni4ostatni5

Klepáčov na Facebooku

ikona facebook 2

Náš e-shop s lyžařským vybavením

Většinu našich lyží můžete předem otestovat přímo v areálu.

www.slalomky.cz

Stav vleků

Červená  lift

Mimo provoz

Žlutá lift

Mimo provoz

Modrá  lift

Mimo provoz

Předpověď počasí