Skiareál Klepáčov

Rychlý kontakt ubytování: +420 732 696 957 ○ Rychlý kontakt sjezdovka: +420 608 476 662

Z letních sportů je možné se věnovat pěší turistice, nordic walkingu, trekingu, běhu, cyklistice a dalším sportům. K dispozici jsou hřiště na volejbal, nohejbal, tenis a basketbal, která lze využít i pro další míčové sporty. Po rekonstrukci bude k dispozici také minigolfové hřiště a stolní tenis. Veškerou výbavu je možné zapůjčit v naší půjčovně sportovních potřeb.

Klepáčov je centrem sjezdového lyžování, snowboardingu, běžeckého lyžování a skialpového lyžování. K dispozici jsou 3 sjezdovky všech obtížností, 5 vleků, půjčovna lyžařského vybavení a testcentra různých značek lyží. Sklon hlavní sjezdovky umožňuje kvalitně otestovat zejména slalomové lyže, pečlivě upravované běžecké stopy poskytují vhodný terén pro výlety na běžkách a nadšenci jízdy mimo vyznačené tratě mohou využít nabídku skialpinistického a freeride vybavení. Mírnější svahy v horní části skiareálu naopak poskytují ideální zázemí pro začátečníky a nejmenší lyžaře.

Klepáčov je oblíbeným cílem pro sportovní oddíly a sportovní kurzy nejrůznějšího zaměření. Zdejší příroda, vzduch a horský terén poskytují ideální podmínky pro relaxaci i sportovní vyžití na všech výkonových úrovních.

Klepáčov na Facebooku

ikona facebook 2

Náš e-shop s lyžařským vybavením

Většinu našich lyží můžete předem otestovat přímo v areálu.

www.slalomky.cz

Stav vleků

Červená  lift

Mimo provoz

Žlutá lift

Mimo provoz

Modrá  lift

Mimo provoz

Předpověď počasí