Skiareál Klepáčov

Rychlý kontakt ubytování: +420 732 696 957 ○ Rychlý kontakt sjezdovka: +420 608 476 662

V roce 2003 bylo ve středisku vybudováno zařízení pro výrobu technického sněhu na nejdelší červené sjezdovce, která je kompletně osvětlena pro večerní lyžování. Středisko bylo také vybaveno odbavovacím systémem a rozšířila se nabídka jízdného.

phoca_thumb_l_Klepacov_1_05112008Na základě podpory z dotačního titulu MMR byla v roce 2006 ve středisku vybudována nová vícefunkční budova. V budově je kromě technického zázemí pro personál a pro údržbu vleků a zasněžování také pokladna, veřejné toalety, občerstvení (nápoje, potraviny) a půjčovna lyžařského vybavení se servisem. Budova se nachází přímo u hlavní červené sjezdovky.

V roce 2009 proběhla zásadní rekonstrukce vleku EPV-H, který byl kompletně modernizován, vyměněny sloupy, provedeno elektronické hlídání pádu lana a vlek byl také přesunut.

Na podzim 2011 bylo rozšířeno zasněžování také na modrou sjezdovku s vlekem EPV-H. Jsou tak zasněžovány hlavní sjezdovky (celá červená, modrá).

Pro lyžařskou sezónu 2012 byl postaven další vlek (EPV-R) pro začínající lyžaře na žluté sjezdovce, kde se nachází dětský lanový vlek.

Pro běžkare jsou na blízkém sedle Skřítek pripraveny upravené běžecké okruhy trate "Buď Fit!" ruzných náročností (jeden okruh protíná lyžařský svah). Skřítek je také výchozím a cílovým bodem pri přechodu hlavního hřebene Hrubého Jeseníku. Informace o udržování běžeckých stop naleznete zde. Údržbu běžeckých tras zajišťuje Jeseníky-sdružení cestvoního ruchu.

Klepáčov na Facebooku

ikona facebook 2

Náš e-shop s lyžařským vybavením

Většinu našich lyží můžete předem otestovat přímo v areálu.

www.slalomky.cz

Stav vleků

Červená  lift

Mimo provoz

Žlutá lift

Mimo provoz

Modrá  lift

Mimo provoz

Předpověď počasí